Меню

• Методичний матеріал

• Прозорість та інформаційна відкритість закладу

• Розклад занять

• Прайс

Наші координати

м. Київ, вул. Януша Корчака 32-А
Приймальня т/ф 400 04 64
Відділ заключення договорів
т/ф 400 05 10

    Головною метою освітньої діяльності Центру є навчання і перевірки знань керівників, фахівців з охорони праці і промислової безпеки, спеціалістів на допуск до безпечного виконання робіт та експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки, навчання з електробезпеки (з правом оперативних переговорів та перемикань) та електротехнічних професій. Також Центр проводить перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників.. Форма навчання - очна.

    Відділення охорони праці В Центрі ведеться навчання і перевірка знань  посадових осіб і фахівців з охорони праці, навчання ат перевірка знань з Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідйомних кранів, ліфтів, котлів, трубопроводів пари та гарячої води, посудин, що працюють під тиском, тепловикористовуючих установок та теплових мереж.

Спеціальне навчання з охорони праці:

  • навчання на допуск до безпечного виконання робіт на висоті;
  • навчання на допуск до безпечного виконання верхолазних робіт.

    В сучасно обладнаних кабінетах проводиться навчання спеціалістів з безпечного виконання висотно-верхолазних робіт із застосування спеціальних страхувальних  засобів.

    Відділення навчання з електробезпеки. Проводить навчання електротехнічного, електротехнологічного персоналу та посадовихосіб і спеціалістів з електробезпеки на групу допуску (з правом оперативних переговорів та перемикань). Навчання та перевірка знань фахівців для безпечного виконання робіт пороховими інструментами

    Відділення професійної підготовки і спеціального навчання. Здійснює первинну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників різних професій. З них найбільш потрібні для розвитку економіки: електрогазозварники, водії навантажувачів, стропальники, ліфтери, оператори котельних, машиністи різних агрегатів та машин, електромонтери та електромонтажники, слюсарі-сантехніки та багато інших, близько 70 напрямків.

    На курсах водіїв автотранспортних засобів здійснюється підготовка водіїв категорій “В”,“С”, “Д”, “Е”. Аудиторії курсів обладнані учбовими вузлами автомобілів  (двигуни, коробки передач, кардан, гальмівні та інші системи).

    Навчальний процес забезпечують керівні, педагогічні, інженерно-технічні працівники Центру та висококваліфіковані спеціалісти вищих навчальних закладів, інспекцій з охорони праці, підприємств, установ, і організацій м. Києва. Педагогічну діяльність у Центрі ведуть викладачі, які мають наукові ступені, вчені та почесні звання: члена-кореспондента Міжнародної кадрової академії, професора (доцента), доктора (кандидата) наук, відмінника освіти та заслуженого працівника України.

сторінка [1] [2]

 

Головна   l   Новини  l   Відділи центру  l   Навчання   l   Автошкола  l   Контакти